Термал Стар, СПА-комплекс (село Нижне Солотвино)
Ужгородський район Відпочинок

Термал Стар, СПА-комплекс (село Нижне Солотвино)

телефон: +38 (0312) 7 22 900, 050 410 70 70

Cайт: www.termal-star.com

адреса: с. Нижне Солотвино, 226,


На території SPA комплексу "Термал Стар" до ваших послуг басейни з водою Карпатських джерел, а також басейн і джакузі із слабомінералізованной водою, піщаний пляж, зручні шезлонги.  Поруч - волейбольний майданчик і настільний теніс. Для дітей і дорослих -одна з самих великих і захоплюючих водних гірок Закарпаття. Малятам – санаторій «Термал-старій» пропонує маленький басейн з водною горою і дитячий майданчик. Для відпочинку, також Вам запропонують сауну і хамам (турецька лазня).

Термальний комплекс унікальний серед лазень і саун в Закарпатті тим, що об'єднав в себе традиційну російську лазню, фінську сауну і турецький хамам. Це місце, де Ви забудете про повсякденні дрібниці і стрес, де спокій і розслаблення обкутають Вас з головою. Ви не лише відновите сили, але і поліпшите тонус, а також звільните своє тіло від токсинів. До послуг гостей, в термальному комплексі декілька парних, здатних задовольнити навіть найвибагливіших парильників. Варто також відзначити, що комплекс знаходиться в лісі, де Ваш відпочинок буде приємнішим і комфортнішим.

Чани – це також своєрідна spa-процедура, що стає дебільш  популярною. Сенс процедури полягає в наступному: на відкритому повітрі розташовується чан – величезний металевий казан на підпорах. Казан має такий розмір, що в нім легко поміщаються декілька чоловік. Феномен полягає в тому, що процес оздоровлення відбувається при свіжому гірському повітрі Закарпаття, а на додаток ще і під самим піднебінням, не дивлячись на пору року.
Історія купання у великих чавунних чанах на Закарпатті існує з глибокої старовини. Сучасні наукові дослідження підтверджують позитивний вплив таких процедур на організм людини.Купання в чані Закарпаття стимулює роботу вегетативної і ендокринної систем, сприяє нормалізації обмінних процесів, покращує психо - емоційний стан. Використання в чані крем'янистої, мінеральної, термальної води в комплексі «Термальні води Закарпаття» має лікувальну дію на шкіру і опорно - руховий апарат, а режими проведення процедури сприяють тренуванню серцево-судинної і дихальної систем Унікальна процедура чани Закарпаття значно покращує самопочуття, дозволяє повноцінно відпочити і створює відмінний настрій.

 


Ужгородський район

Відпочинок Ужгородський район