Жайворонок, термальний басейн (місто Берегово)
Берегівський район Басейн

Жайворонок, термальний басейн (місто Берегово)

телефон: +38 03141 43407

адреса: вул. Шевченка, 112, м. Береговe


"Жайворонок" - це  сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.
Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської та української кухонь і вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття.
Втім, тут на Вас чекає не тільки басейн з унікальною за своїм складом водою. Соляна кімната, російська баня, SPA процедури, Цей комплекс чекає на гостей з всієї України, які після відпочинку тут з радістю приїжджають сюди знову.
Басейн вміщую до 80 людей одночасно і займає площу в 160 квадратних метрів. Середня температура води в басейні – близько 32 С. Гідромасаж, 2 водопади, які ніжно зроблять Вам масаж на спину, все це оформлено в стилі давньоримських купалень.
Гаряча термальна вода в басейні буквально на очах загоює дрібні рани на Вашому тілі. До того ж, вона просто незамінна для лікування багатьох недугів: захворювання органів дихання, захворювання серцево-судинної системи. Ця вода відкриває пори шкіри і після купання шкіра стає ніжною, наче в немовляти.
Тут, створили всі умови для відпочинку та релаксу з усією родиною.


Берегівський район

Басейн Берегівський район