Наташка, база відпочинку (село Гукливий)
Воловецький район Проживання

Наташка, база відпочинку (село Гукливий)

телефон: +38 (050) 519-68-48

телефон: +38 (097) 155-82-36

Cайт: hotelnatashka.com.ua

адреса: с. Гукливий, вул. Центральна, 1


Розташування: міні-готель «Наташка» знаходиться у с. Гукливий на відстані 5 км від Воловця.

Готель: на 15 номерів.

Ресторан/ харчування: у ресторані на 65 осіб.

Категорія готелю: Тризірковий/ ***

Послуги: екотуризм, відкритий басейн, фінська сауна з басейном (до 10 осіб), футбольне поле, нічний бар готелю «Наташка» з танцмайданчиком, дитячий ігровий майданчик, автостоянка. Можна організувати екскурсії по Закарпаттю.

Можливі способи оплати: готівка, перерахування

Міні-готель «Наташка» пропонує активний та насичений відпочинок у Карпатах, неподалік від лісу, гір. Комплекс розташований серед хвойного лісу, на території села Гукливий Воловецького району Закарпатської області, за 5 км від райцентру Воловець і за 100 км від Ужгорода. Тут створені всі умови для активного, сімейного, корпоративного, а також дитячого відпочинку в Карпатах. Вдале розташування готелю дозволяє відпочиваючим дістатися до популярних гірськолижних курортів Карпат – Подобовця, Пилипця та Ізки.

Заклад представляє собою сучасне триповерхове приміщення з упорядкованою територією. З вікон готелю відкривається неповторний вид на гори та ліс.

За бажанням гостей тут можуть провести урочисті події, конференції, організувати тури вихідного дня, трансфер до гірськолижних витягів. Щороку на території закладу працює літній табір для школярів.


Воловецький район

Проживання Воловецький район