Перечинський район
Перечинський район Район

Перечинський район

захід Закарпаття

Герб Перечинського району Перечинський район
Площа - 0,6 тис. км2
Населення - 31,7 тис. чол.
Щільність 50,75 чол./км²
Районний центр м Перечин (7,4 тис. населення)

Органи місцевого самоврядування
районна рада - 1 - 45 депутатів
міська рада - 1 - 30 депутатів
сільські ради - 14 - 235 депутатів
Населених пунктів 25

Перечинський район на заході межує зі Словацькою Республікою, на півночі — з Великоберезнянським і Воловецьким районами, на сході — зі Свалявським і Мукачівським, на заході і півдні — з Ужгородським районами Закарпаття.

Перечинський район є одним із найбільш екологічно чистих регіонів області. Має високий природно-рекреаційний курортний потенціал, на його території знаходяться об'єкти природно-заповідного фонду: державний заказник "Соколові скелі", і Тур'є-Полянський заказник у басейні річки Шипіт, державна гідрологічна пам'ятка-водоспад у селі Тур'я Поляна.

Сферами виробничої спеціалізації району є лісова та деревообробна, лісохімічна, поліграфічна, легка, харчова. Можливим є розвиток і інших галузей, оскільки район має великий природно-ресурсний потенціал. Про це свідчать значні запаси розвіданих корисних копалин. Серед них - родовища андезіто-дацитів, ліпаритів, мармурових вапняків, суглинків для виробництва цегли. Використовуються вони поки що далеко не повністю. Значними є і розвідані запаси мінеральних вод.

Cайт: goo.gl/n86oTy

     

Перечинський район

Район Перечинський район